עם WordPress.com אפשר לעצב אתרים כאלה
להתחיל

בנימין נתניהו וההבטחה למוטט את שלטון החמאס

ב-20 לנובמבר 2012 ביום השמיני למבצע עמוד ענן. פורסמו ב-Ynet דבריו של בנימין נתניהו מ-2009 עת הבטיח למוטט את שלטון החמאס. היה זה על רקע הדיווחים שהוא עומד להסכים על הפסקת אש עם אותו ארגון שאת שלטונו הבטיח למוטט בעבר.

נתניהו ב-2009. למוטט את שלטון החמאס.

לפי הכתוב בכתבה, ב-3 בפברואר 2009 הגיע נתניהו לאשקלון. הוא התבטא בחריפות נגד מממשלת קדימה ושרת החוץ דאז ציפי לבני, על שהפסיקו את המבצע מבלי ששלטון חמאס הופל. "אני התרעתי מפני חמאסטאן לפני כמה שנים. אני התרעתי מפני זה שיעופו טילים מעזה לאשקלון", הוא אמר. "ציפי לבני וקדימה גיחכו. הם ביטלו את האיומים האלה, הם אמרו שאנחנו רואי שחורות, שאנחנו מפחידים את העם".

בהמשך דבריו הוא שיבח את הליכוד ותקף בחריפות את ממשלת קדימה. "מסתבר שאנחנו יכולנו לראות נכוחה את מה שהם בעיוורונם לא ראו. ולא רק שהם לא ראו את הסכנה, כשהיא כבר התעוררה, הם גילו חולשה מולה. הם הבליגו, הם עשו תהאדיה, הם נתנו לחמאס להתחמש עם עוד ועוד טילים. ולבסוף, כשכבר יצאו לפעולה, וצה"ל עשה עבודה יוצאת מן הכלל, ציפי לבני וממשלת קדימה עצרו את צה"ל לפני השלמת המלאכה", תקף נתניהו ב-2009.

נתניהו המשיך בקו התקיף והבטיח להפיל את שלטון חמאס ברצועת עזה. "אז אני רוצה להגיד כאן ועכשיו שאנחנו לא נעצור את צה"ל. אנחנו נשלים את המלאכה. אנחנו נמוטט את שלטון הטרור של חמאס", הבטיח אז נתניהו. "אנחנו נחזיר את הביטחון לתושבי אשקלון, לתושבי אשדוד, ותושבי שדרות ובאר שבע ויבנה. אנחנו נחזיר את הביטחון לתושבי ישראל". נתניהו חזר על דבריו: "אנחנו נמוטט את שלטון הטרור של חמאס, אנחנו נחזיר לכם, לכולכם, לכם, את הביטחון".

מאז עברו עוד מערכות בחירות ועוד מבצעים ברצועת עזה והסרטון בו מופיע בנימין נתניהו שהוא מבטיח למוטט את שלטון החמאס עולה כל פעם מחדש. במיוחד על רקע מתיחות ברצועת עזה.

ואותי תמיד לימדו לא להבטיח דברים שאינך יכול לקיים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: